Raiders-składki™

Forum clanu Raiders dotyczące składek klanowych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-05-05 09:11:22

Adalbert

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 58
Punktów :   

MagicMtn

Kolejny "dobry". O ile wiem dla klanu nie zrobił nic, a już kilka rzeczy dałem mu z CWH... a on chce więcej. Nie pasują mi takie pijawki, jakie jest Wasze zdanie?

Offline

 

#2 2009-05-05 12:38:15

Asko

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: MagicMtn

Wczoraj wziolem go do pt i to jest taki noobek trzeb mu wyjasnic ze nie bedzie wszystkie dostawal od klanu a jak mu sie to nie spodoba to wyjdzie z klanu i klopot z glowy

Offline

 

#3 2009-05-05 16:34:37

Davidoff

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 42
Punktów :   

Re: MagicMtn

to PT w DO bylo... Porzyczylem mu Yakse i po wszystkim w Ch sie pyta czy mi oddac... N.C.

Offline

 

#4 2009-05-06 20:09:08

Linea

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 11
Punktów :   

Re: MagicMtn

Nie mam nic do niego pyzatym  ze wkur... mnie ciągłym żebraniem pytaniem czy to tamto jest w cwh i czy może dostać.

Jestem ZA opuszczeniem domu wielkiego brata przez tego gracza

Ps robiłem questa na uszy i pisałem na klanowym ze potrzebuje suede odezwał się na pm i pyta ile mu dam  normalnie olałbym go  ale chciałem q skończyć za 91 suede dałem mu 70K (91szt x 750a)  ale sam fakt - cekoll dal mi 3 razy tyle za free.


Edit.

Trochę moja opinia się zmieniła co do osoby MagicMtn koleś jest meczący a jego teksty typu czy mógłbym dostać (np dziś) hełm talluma /koleś jest jakimś małolatem albo robi z siebie większego nooba niż jest albo po prostu jest  mega nooobem

Jestem za usunięciem go z klanu  powód brak doświadczenia u tego gracza nie potrafi w jakimś stopniu ogarnąć gry co za tym idzie nie ma pojęcia  o robieniu itemow  no chyba ze jest jak wyżej pisałem mega noobem albo idzie na łatwiznę i lepiej żebrać niż samemu coś działać w tym kierunku.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Linea (2009-05-07 18:54:41)

Offline

 

#5 2009-05-07 20:55:48

Asko

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: MagicMtn

Mi napisal ze spalil juz 2 tall helmy i czy dostalby 40 CL na nastepny wiec mu dalem jezeli dalej bedzie tak katowal to trzeba mu powiedziec ze nie bedzie co chwiel dostawal matsow za to ze jest w klanie i niech sam cos zacznie robic np taki Hrabek dlaczego wyszedl z klanu bo dostal zjeby za to ze nic nie robi wchodzi do gry i 1 pytanie kto podexpi i tylko bylo go widac na chacie
Hrabek tak jak MM ma nadzieje ze cos dostanie po oznajmnieniu ze nic nie dostanie i niech zacznie sam cos robic pewnie wyjdzie i zacznie szukac klanu gdzie cos dostanie.

Ostatnio edytowany przez Asko (2009-05-07 20:58:23)

Offline

 

#6 2009-05-08 00:15:27

Adalbert

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 58
Punktów :   

Re: MagicMtn

OK, Magic złożył set Tall - cały klan powinien odetchnąć z ulgą xD P.S. hrabek ma inna postać w klanie... Destro o wdzięcznym nicku "kanten" (Blue Dragon). Prawie wcale nie gra i wogóle ma 51 level od czasów, kiedy ja expiłem Destro

Offline

 

#7 2009-05-08 17:54:23

Linea

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 11
Punktów :   

Re: MagicMtn

Ad ja odetchnę jak zobaczę ze nie pisze na chacie klanowym a poważnie mam nadzieje ze nie będzie tak chamsko żebrał ew sam go zjebie na chacie klanowym ze jak nie przestanie żebrać to pogrożę mu wypadem z klanu - może sam odejdzie

Offline

 

#8 2009-05-10 01:02:38

Lukasch

Administrator

Skąd: graveland x13
Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: MagicMtn

Osobiscie jestem za wywalenem tego kolesia. Dostal od clanu bardzo duzo nie wiem dokladnie ale na 100% helm taluma, dzis widze ze sprzedaje taluma helm a jak napisalem zeby wlozyl go do cwh skoro go nie potrzebuje to nic nie odpisal.
Ad wczesniej tez mu to napisal ale nie wiem jaka byla odp bo musialem afk

Offline

 

#9 2009-05-10 01:10:39

Asko

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: MagicMtn

Tak nie moze byc musi poleciec kurde dlaczego ja takich rzeczy nie widze jak ktos takie jaj odwala to wywalac odrazu.

Offline

 

#10 2009-05-10 09:43:49

rockiii

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 28
Punktów :   

Re: MagicMtn

Dziwi mnie tylko jedno jak ktoś znajduje się na tej liście i planujemy go z klanu wywalić to po co ktoś pomaga mu sklepać itemy? Jak dla mnie postanowienie kto znajduje się na tej liście nie otrzymuje żadnej pomocy dopóki nie zostanie wyjaśnione czy zostanie wywalony z klanu.
A teraz odnośnie MagicMtna, wbrew mam chce stwierdzić ze zostawił bym go w klanie ( jeśli już nie poleciał ), w końcu zainwestowaliśmy w niego uzbrajając go. Dla mnie niech zostanie w klanie, ale niech nie liczy na jakoś pomoc z naszej strony, po tej przygodzie z tallum hełmem. Zreszta jak udało mu się wydropić ten hełm jak powiedział, to chyba nie możemy żądać od niego go, gdyż o ile mi wiadomo w regulaminie klanu nie ma nic wspomniane o tym że drop trzeba wrzucać do cwh, nio chyba że była z nim jakaś umowa że gdy sklepie swój hełm to musi nam tego oddać, ale o tym nic nie wiem.

Offline

 

#11 2009-05-10 10:12:08

Asko

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: MagicMtn

Rocki chodzi o to ze powinni sie poczuwac do jakiegos zobwiazania wzglendem klanu. My pomagamy klanowiczom a oni pomagaja Klanowi, chcialbym zeby wszyscy w klanie mieli taki poglad na gre w Raiders a nie ze ja oddaje itemy matsy jestem biedny jak mysz koscielan ;p a ktos sie wzbogaca nie pomagajac innym, przeciez nie mozemy caly czas dawac wszystko ze swojej kieszeni oni tez musza sie cos postarac. Moze sie myle ale moim zdaniem tak powinno byc.

Offline

 

#12 2009-05-10 13:56:36

Adalbert

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 58
Punktów :   

Re: MagicMtn

Poza tym za taką akcję powinien wylecieć choćby dla przykładu... trudno, zła inwestycja, ale nie może mu się upiec. Reszta zobaczy co się stało i się dwa razy zastanowi nim zrobią coś głupiego. Swoją drogą koleś nie jest samodzielny, ciągle muszę go prowadzić za rączkę po świecie L2... nic się nie uczy.

Offline

 

#13 2009-05-10 14:02:42

Linea

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 11
Punktów :   

Re: MagicMtn

Nie mylisz się tak powinno być jak piszesz

A co do dropnietego hełmu przez magicmtn to gadałem z nim na pm ze odkupie go od niego lepiej żeby ktoś z klanu dostał gotowy hełm(oczywiście za polowe matsow itp) niż klepać od zera  (nie wiem czy nie sprzedał już) ale zaraz wbije i spróbuje się z nim dogadać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.scarabeofun.pun.pl www.souleater.pun.pl www.hodowlaptasznikow.pun.pl www.yutopia.pun.pl www.wiecznyogien.pun.pl