Raiders-składki™

Forum clanu Raiders dotyczące składek klanowych


#1 2009-05-19 11:53:28

rockiii

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 28
Punktów :   

Czyżby koniec?

Piszę tutaj gdyż nie chce siać paniki w klanie ( i tak juz spora po wydarzeniach z Puncia).
Otóż nastąpił chyba w koncu czas zeby zrezygnować z l2, albo odpocząc znowu od niego ( już któryś raz w tym roku ).
Przykro mi że zostawiam was ale gra nie przynosi mi żadnej satyfakci, a tylko to że wkurzam się o to co dzieje się w klanie ( zebranie nobków, czekanie na mnie zebym pt zrobil itp ).  A wiec postanowiłem uciec od l2 na dłuższy okres, tylko nie wiem czy mi się to uda, może jak pojdę do pracy w wakacje to czasu bedzie brakowało i wtedy odpoczne. A więc narazie postanowilem całkowicie zakonczyc gre w l2 ( moge wpadac jakbym był potrzebny, siege itp.). Nie wiem moze wroce, moze sprobuje czegoś nowego, pozyjemy zobaczymy
Posty narazie jesli moga to niech beda w klanie, zmienny jestem i róznie ze mna jest, moze nie wytrzymam i jeszcze dzisiaj wieczorem w l2 wejde.
Co do mojej zmiennosci to jeszcze nie tak dawno mowilem ze nie bede gral bo przygotowanie do matury - grałem, potem mowiłem ze po maturze bede grał - koncze grac hehe co mi w głowie odpierdala to nie wiem
Dzieki miło było z powazaniem Rocki

P.S bede wpadał to fora wiec zostawcie mi prawa na nich poki co.

Ostatnio edytowany przez rockiii (2009-05-19 11:53:45)

Offline

 

#2 2009-05-19 14:34:09

Lampard

Konsi / Lampard

545320
Skąd: Lekowo
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 8
Punktów :   

Re: Czyżby koniec?

                                                                     

Szkoda
Mam nadzieje ze szybko wrócisz
A najlepiej to zostań, to tylko gra

Offline

 

#3 2009-05-19 16:33:34

Davidoff

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 42
Punktów :   

Re: Czyżby koniec?

no wiesz co ?? foch

Offline

 

#4 2009-05-19 20:05:07

Lukasch

Administrator

Skąd: graveland x13
Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: Czyżby koniec?

Rocki ja tez tak mowilem ze nie chce mi sie grac, nie bede w l2 juz gral ale szybko zdanie zmienilem. Pare dni udalo mi sie wytrzymac bez l2 xD mysle ze wrocisz

Offline

 

#5 2009-05-20 08:09:02

Adalbert

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 58
Punktów :   

Re: Czyżby koniec?

Heh Rock, ja tak jak koledzy... 4 lata już w L2 gram i jednak na długo nie mogłem zerwać z graniem Nawet wielkie rozczaorwanie z powodu dziewczyny dało tyle, że nie grałem AŻ 3 miesiące Więc doradzam 3 rzeczy:

1. Zostaw 1 postać w klanie, resztą wyjdź (najlepiej tak zrobić, wpiszę Ci zwolnienie oczywiście)
2. Nie oddawaj postaci / sprzętu / niczego, co Ci się może później przydać, ew. pożycz komuś zaufanemu
3. Wpadaj co jakiś czas, na Siege też byłoby bardzo miło Cię widzieć :]

Nie żegnam się z Tobą, bo wiem, że wrócisz Kiedyś

Offline

 

#6 2009-05-20 21:31:54

Asko

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: Czyżby koniec?

No szkoda Rocki ale tez mysle ze szybko wrocisz Milego odpoczynku potraktuje to jako urlop
tylko jest maly problem nie zlozyles jeszcze podania, pamiataj max 26 dni

Offline

 

#7 2009-05-20 22:03:25

rockiii

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 28
Punktów :   

Re: Czyżby koniec?

Odnosnie nieobecnosci osób które rządzą klanem twierdze że nalezałoby dac prawa kilku innym klanowiczą, bo teraz całkowicie nie ma kto się klanem zajmować. Ja nie gram, Ad pracuje duzo, Crus problemy z kompem, Asko z netem. Zostaje Lin, Luk ( hmm nagroda za gracza przebywającego najwiecej afk ), Davi i Lamp. Oj twierdze ze to stanowczo za mało. Watpie czy dadza rade sami ogarnac wszystko.
Kolejna sprawa co do siege to mozemy zapomniec chyba po pierwsze Asko do piatku nie bedzie, po drugie jest bug z zapisami na siege ( działaja tylko trzy: aden, heine i jeszcze jeden a z reszta jest problem).
Nie wiem moze wroce moze nie zobaczy sie z czasem. Planuje pograc na Arii troche jak wystartuje. Nio wiecie sentyment do tego serwera jak i rowniez chec spotkania znajomych z ktorymi sie grało kiedys. Co do tego ze arie czeka podobny los mid passion to mozliwe ale mimo wszystko na passionie/rd grało mi sie lepiej niz na GL. Nie wiem czemu ale jakos tutaj sie odnalesc nie moge, rb nic nie dropia, na tyrki to isc tylko krysze wbic na 12 lvl, goscie z latarkami lataja z doty, bugow tez sporo na których ludzie sie dorobili niezle np. Yacho który sam mi sie przyznal ze dzieki bugowaniu ma taki sprzet. No coz zobaczymy jeszcze. Do otwarcia Arii sporo czasu, wiec czeka mnie o odpoczynek albo powrot do was na GL jak mi sie zachce l2 znowu.
P.S Jakby jednak cos z tym siege na weekend wypalilo to dajcie znac

Offline

 

#8 2009-05-20 22:51:06

Lukasch

Administrator

Skąd: graveland x13
Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: Czyżby koniec?

Rockii co do tego afk to juz tlumacze ;p brat gra na 666 a ja zostawiam postac wlaczona ^^ zeby wiedziec co w clanie sie dzieje jak mnie nie ma, pozatym jeszcze jak jest Abeki to wbijam ;p

Offline

 

#9 2009-05-20 23:11:09

Davidoff

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 42
Punktów :   

Re: Czyżby koniec?

yhm  ja napisze jak juz Rocki wspomnial... Poprosze troche wiecej praw bo mam tylko inva, a tak moglbym sie skladkami zajac jak Ada nie ma, ale praw dac nie moge do CH. A i na poprosze nagrode dla goscia co jest zawsze po 17 do pozna  ) Asko wracaj szybko bo bez CLa nie ma clanu ! 

Ostatnio edytowany przez Davidoff (2009-05-20 23:14:01)

Offline

 

#10 2009-05-21 11:32:32

Adalbert

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 58
Punktów :   

Re: Czyżby koniec?

Co do braku CLa, to można by tak robić, że my, ludzie zaufani... więc Asko jest formalnym CLem, ale jak wie, że go nie będzie oddaje CLa temu, kto z Rady jest dostępny. Wraca i odazyskuje CLa. Kotś na krześle siedzieć musi, pzoa tym przez bug tylko CL może wywalać z Aca, a ostatnio sam przyjąłem pewnego debila, że szok... próbował nabruździć jak tylko mógł. Nienawidzę takich ludzi i chętnie bym go wywalił, ale co - bug, a Asko nie ma. Moim zdaniem sprawa warta przemyślenia.

P.S. Rock, rec SoM 100% poszła za 70kk, co z tą kasą mam zrobić?

Offline

 

#11 2009-05-21 11:34:48

rockiii

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 28
Punktów :   

Re: Czyżby koniec?

Ad wrzuc na konto Jarvisa narazie. Passy znasz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifa07online.pun.pl www.notabene.pun.pl www.ekipapowalentynkowa.pun.pl www.fantasia.pun.pl www.andrzeje.pun.pl