Raiders-składki™

Forum clanu Raiders dotyczące składek klanowych


#1 2009-05-24 13:01:15

Adalbert

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 58
Punktów :   

Myślę nad nowym serverem dla siebie :(

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#2 2009-05-24 13:41:25

rockiii

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 28
Punktów :   

Re: Myślę nad nowym serverem dla siebie :(

Oj powiem Ad że mnie zaciekawiłeś tym serwerem bardziej niż Aria na którą chciałem iść. Pierwszy plus poprawiłbym sobie język obcy trochę i nie musiałbym czekać w nieskończoność aż Aria wstanie. Ad jakbyśmy zaczęli tam grać to będziesz moim tłumaczem ok?

Offline

 

#3 2009-05-24 13:42:25

Lukasch

Administrator

Skąd: graveland x13
Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: Myślę nad nowym serverem dla siebie :(

Ad widząc nazwe tematu już mi się niedobrze zrobiło...
prosze Cie i nie tylko ja nie odchodz to ze towazystwo sie rozchodzi to nie znaczy ze Ty musisz to ciagnac dalej, masz tu wielu znajomych
przemysl to bardzo dokladnie, wiesz ile tam ludzi bedzie online? z dotacja nic nie jest pewne ale zakladam ze jezeli bedzie tam gralo ok 500 ludzi to gm dadza taka dote zeby miec z tego zyski
ja sie napweno nie rusze bez jednej osoby
chce Ci sie wszystko od nowa zaczynac? i to jeszcze na ciezszym serwie gdzie nie masz znajomych?
daj mi pewnosc ze bedzie tam ludzi jak na gl zakaz boxow ew. tylko 1 box na na plecach dozwolony np. jakis suppot to sie moge zastanowic nad tym serwerem
nie chce tracic czasu na serwer gdzie bedzie +/- 200 online z boxami szkoda czasu bo bedzie predzej czy pozniej to samo co na pasion


EDIT: przetlumacz regulakin z tamtego serwa;p

Offline

 

#4 2009-05-24 13:50:14

Lampard

Konsi / Lampard

545320
Skąd: Lekowo
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 8
Punktów :   

Re: Myślę nad nowym serverem dla siebie :(

moze i poszedłbym ale nie mam GRaci part 2
a Upadte nie mge zrobic bo mi net rozłacza nie ma szans

Offline

 

#5 2009-05-24 13:52:22

Lukasch

Administrator

Skąd: graveland x13
Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: Myślę nad nowym serverem dla siebie :(

Lampard napisał:

moze i poszedłbym ale nie mam GRaci part 2
a Upadte nie mge zrobic bo mi net rozłacza nie ma szans

podaj adres wysle Ci plytke z gracia part 2

Offline

 

#6 2009-05-24 14:13:03

rockiii

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 28
Punktów :   

Re: Myślę nad nowym serverem dla siebie :(

Mną się nie sugerujcie, jeśli nie pójdę na serwer przedstawiony przez Ada, to pojdę i tak na Arie. Więc ja na pewno nie będę grał na GL już. Dual box ma być zakazany, jeden klient z jednego kompa, tak to bynajmniej przetłumaczyłem. Na pewno lepiej niż na GLu, bo nie po 4 miechach istnienia serwera dual box zakazany ( dziwne że akurat w dniu kiedy dostałem kompa spowrotem z naprawy widzę ładny napis dualbox zakazany ma się farta ).

Offline

 

#7 2009-05-24 15:27:35

Linea

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 11
Punktów :   

Re: Myślę nad nowym serverem dla siebie :(

W tym temacie  pójdę za większością  na gl  zwłaszcza ostatnio chujowo się gra ludzie spierdalają  brak osób które w jakimś stopniu trzymają klan ja jestem zbyt nerwowy żeby jakoś to ogarnąć czasem się wstrzymuje od jakiejkolwiek rozmowy na klanowym bo nie chce żeby ktoś opuścił klan ale innym razem nie wytrzymam i opierdole kogo trzeba

Co do przejścia hmm kiedyś chciałem zmienić serwer ale zostałem jak zapadnie decyzja/ankieta itp to odpowiem na to pytanie

Edit Kiedyś gra dawała mi jakaś rozrywkę teraz tylko się wkurwiam grając  jak patrze co jest na chacie klanowym mam ochotę wyjść z niego (wole, jak już pisałem wcześniej się nie odzywać na klanowym) rozumiem ze nie każdy ogarnia ale niektórzy to normalnie jak coś jebną to ręce opadają i te ciągle meczenie masz to masz tamto sprzedaj i tak w kulko po x razy

Co do przejścia na inny serwer nie chce ale jak sytuacja w klanie się nie zmieni nie będę protestował za zmiana

Ostatnio edytowany przez Linea (2009-05-24 20:19:44)

Offline

 

#8 2009-05-24 20:28:10

Adalbert

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 58
Punktów :   

Re: Myślę nad nowym serverem dla siebie :(

Póki co to sam nie wiem, piszę po pierwsze tu, żeby nastawić Was - ludzi, z którymi gram najdłużej, których najbardziej lubię itp. Nie chcę "siać zamętu" w klanie, przeciągać ludzi za sobą itp. Ale GL i taka polityka od dawna mi się nie podobała... żeby LSy z doty były, enche itp. Tu Hero może być każdy, kto zapłaci. Poza tym sama atmosfera... w klanie mało się dzieje już od dawna, iTECH rżnie nas w dupę i w ogóle. Nie ma ekipy na RB, zresztą ten RB gówno nie itemy da... to przypadek? Nie sądzę, projekt L2m jak i Passion, mieli się wymieniać wynikami prac, ale tego nie robią, tylko mid GLa powstał po to, żeby ludzi zniechęconych np. Passion przyciągnąć tu. Aż szlag mnie trafia jak pomyślę, że oni to zrobili specjalnie... a to wydaje się niestety możliwe. Oba midy były jak dojne krowy, chodziło im tylko o kasę. Teraz GL powoli podupada, to robią Arię, lol, dziwne. Na bank będę testował tą międzynarodówkę, zobaczę co będzie.

Luk, co do ekipy, to nie mam nic do Was, jesteście świetni. Ale grywalność tego servera to śmiech na sali... niestety przekonałem się o tym już dwa razy z rzędu (Passion & Graveland). Słuchajcie, na Dune (moim starym serverku) grałem ponad 2 lata... ludzie odchodzili, a potem wracali... wiecie, że nawet GMowie to zauważyli? Zrobili motto: "Dune. Welcome home". Tam było po co wracać, pobawiłeś się i przejechałeś na innym serverze, było Dune... niestety server w końcu upadł. Tam "donate" było tylko słowem określającym inne servery Niestety era takich serverów jak tamten się skończyła. L2m to kicha jakich mało, kiedyś było inaczej, ostro pracowali na opinię i teraz mają z niej zyski. I wykorzystują to najostrzej jak mogą. Grając na Dune słyszałem od Polaków hasła Graveland i Red Dragon, a co z tego zostało? RD to wspomnienie, a GL to śmietnik. Low rate to jedno, ale dobra ekipa zdziała bardzo wiele. I wiem już że będę robił Q na Warsmitha, bo 100 PLN nie zapłacę Tam trzeba będzie się starać, żeby do czegoś dojść i będzie to miało wartość, a nie, że Donat zapierdoli Cię AM +16 :]

Co do przechodzenia: sytuacja jest taka - pójdę tam i sprawdzę server "po swojemu", ale jak już go odpalą na serio. Beta to beta. Wtedy podejmę własną decyzję o przejściu i poinformuję Was albo po prostu zostanę. Wasza decyzja co zrobicie dalej, ja nikogo nie namawiam, wyrażam tylko swoje zdanie. W razie co będziecie wiedzieć gdzie mnie szukać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekipapowalentynkowa.pun.pl www.andrzeje.pun.pl www.fifa07online.pun.pl www.notabene.pun.pl www.fantasia.pun.pl