Raiders-składki™

Forum clanu Raiders dotyczące składek klanowych


#1 2009-05-05 16:02:23

Asko

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 26
Punktów :   

PT Klanowe

Musicie mi pomoc z pt klanowymi widzicie nie bylo mnie kilka dni i juz nikt nie robi zadnych wypadow.
Budujemy nowy klan z nowymi klanowiczami trzeb ich troche zmuszac do gry razem w ten sposob szybciej sie poznamy z nimi bedziemy widziec na co ich stac.Integracja i jeszcze raz integracja, moim zdanie jest to klucz do Zgranego Klnau w party ucza sie lepiej grac, przez paty sie poznaja i pomagaja sobie, a przedewszystkim musza widziec ze my to robimy wiec oni beda robic to samo.

Offline

 

#2 2009-05-05 16:35:52

Davidoff

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 42
Punktów :   

Re: PT Klanowe

Jak chcecie to moge do FP brac kogo popadnie beda kamienie i exp a radze sobie bez problemu sam

Offline

 

#3 2009-05-05 16:48:30

Adalbert

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 58
Punktów :   

Re: PT Klanowe

Ja robie rozne projekty, kiedy moge, to kogos zabieram (via ToI 5 - expilem low levele za MSy - zysk dla obu stron). Poza tym lepiej grać w 2 osoby niż samemu. A na sam kox jak bez buffera, to najlepiej parami sie dobierać, najlepsze efekty. Można potem robić osobne pt klanowe na Quest czy coś.

P.S. na forum RG jest topic, w którym można ściągnąć plik do skrzynek... GM uznaje to za karalne. W każdej chwili można ich wyłączyć, bo prawdopodobnie poliecialby caly klan, albo sam CL by dostal banana.

Offline

 

#4 2009-05-05 17:45:13

rockiii

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 28
Punktów :   

Re: PT Klanowe

Sprawdzałem ten plik i pokazuje tylko lvl wszystkich mobow ale na skrzynki nie znalazlem tam zastosowania. Bo all zazancza na agro. A po aktualizacji przestal działac ten plik. Jakis klan ma jeszcze jeden plik ktory zmienia kolory enchantu, tak ze na +1 item sie jak latarka swieci. I kolejnego klanu nie ma

Offline

 

#5 2009-05-05 19:38:10

Adalbert

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 58
Punktów :   

Re: PT Klanowe

Wszystko zależy od woli GMa, ale takie modyfikacje są zabronione w regulaminie. Tzn. jak je masz, to pół biedy, ale jak rozgłaszasz to na forum klanu... "za wybryki jednego klanowicza odpowiada klan" U nas na forum nie znajdzie się nic niedozwolonego, poza tym GM najpierw by musiał mieć uprawnienia do przeglądania naszego forum A co do bananowania RG, to nie wiem... mniej graczy będzie na serverze, tylko na tym stracimy.

Offline

 

#6 2009-05-14 16:43:01

Asko

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: PT Klanowe

Wczoraj przez chwile udalo nam sie zrobic 2 niepelne pt do fog, trzeba robic tak czesciej bedzie mozna wciagac do pt ludzi ktory tego pt nie maja dzieki temu dojdziemy do dwoch aktywnych pt a nie jednego prosilbym wszystkich zeby
tez brali w tym aktywny udzial.

Wielkie podziekowania dla Ada ze zrobil drugiego pt ;]

Offline

 

#7 2009-05-15 08:47:51

Adalbert

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 58
Punktów :   

Re: PT Klanowe

Wiesz, chciałem się rozerwać, bo po FoG w pt się fajnie lata Poza tym torch, torch, torch ^^ Niestety obecnie u mnie o wiele bardziej krucho z czasem, wczoraj pierwszy dzięn: 12 - 22 w pracy, dziś 14 - 22, i ta druga zmiana cały tydzień... ale jest i plus Prawdopodobnie da się tam grać w L2 Musze tylko Pendrive 8 GB na początek pożyczyć i obada się :] Bo jestem na okresie próbnym jako recepcjonista w hotelu Robota lekka, nawet trochę nudna, bo gości mało mamy, a hotel nowy, działa od 2 tygodni tak na serio.

Offline

 

#8 2009-05-15 17:21:18

Asko

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: PT Klanowe

Ee to spoko to bedziesz lupal w L2 nawet w pracy, moj kumpel tez pracowal jako recepionista i koszmarnie sie nudzil bo ludu bardzo malo na hotel.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifa07online.pun.pl www.andrzeje.pun.pl www.magiczna-arena.pun.pl www.ekipapowalentynkowa.pun.pl www.fantasia.pun.pl