Raiders-składki™

Forum clanu Raiders dotyczące składek klanowych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-05-07 15:06:32

rockiii

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 28
Punktów :   

RB

Chciałbym poruszyć sprawę bicia rb. Klan ma spora ilość członków i twierdze ze wspólne bicie rb było by na dobrym sposobem zgrania się klanu, możnaby również zobaczyć kto w klanie jest słowny i na owy wypad przyjdzie. Więc co byście powiedzieli na zorganizowanie jutro rb. Tutaj byśmy np. do 20 dzisiaj ustalili ok której byśmy się zbierali i na jakiego rb. Najważniejsze jest by online byli przede wszystkim Crus (moze byc tank lub tyrek/destro), Ad (destro), Lin (destro). Nie pamietam co Asko/ Lena posiadaja za dostepne profesje ( poza tym ze Lena to tank rowniez). Więc moze Lena bedzie tankowac. Warto rownież pomysleć o Punci - bish, przepraszam jak pokreciłem nick. Silla mogłaby iść bd, no chyba ze ja zamiast destro mam isc swoim bd. Jest jeszcze możliwość aby Jarivs poszedł tankiem, ale on nigdy rb nie tankował więc jakby był rb bez obstawy to mogłby iść zeby nabrał doświadczenia. Jeszcze wazna jest sprawa WC, więc może Ada kolega by pomógł, ale może jakby sie Crus zgodził to Luk by weszedł na  WC DonPedra, albo na Oficera jak passy nie sa zmienione. Czekam na wasze wypowiedzi, bo ja chce się troche pobawić przy biciu tego rb, a nie tylko koxac i manorzyc

Offline

 

#2 2009-05-07 15:11:37

Adalbert

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 58
Punktów :   

Re: RB

Można by spróbować Tylko który RB (fajnie by było jakby jakiś efekt tego był poza samym ubiciem RB

Ja tam bym chciał Barakiela xD Ale to trzeba z przyczajki itp, WCtem sciagnac party i wogóle.

Offline

 

#3 2009-05-07 15:16:37

Lukasch

Administrator

Skąd: graveland x13
Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: RB

ostatnio expilismy na Iop na tych dragonach sa troche slabsze od RB ;p pt bylo spoko SWS, BD(chyba:P), PP, bisch +2 luki i tyrek nikt nie padl podczas bicia, Morgh3n byl na sws i jednoczesnie tankowal

ale na gl rb maja albo bardzo obnizony drop albo wogole nic nie dropia wiec taka wyprawa to tylko na "zgranie clanu" bo przeciez predzej czy pozniej naprawia drop z rb i bedzie trzeba je bic ;p

Offline

 

#4 2009-05-07 15:23:57

rockiii

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 28
Punktów :   

Re: RB

Baraka ubic samym klanem to musimy poczekac jeszcze troche. Ja chce zobaczyć jak szybko da się w takiej ekipie ubić rb, ale tutaj narazie ze spokojem, bo wiadomo bicie baraka to ciągły stres ze Imo wpadnie. Luk jesli o dragony chodzi to ja raz byłem z Yacho i Zoozem (jak jeszcze w klanie byli), to w 3 na buffie z ch ubijaliśmy ich.
Hmm jakiego rb proponujecie, bo o baraku narazie mozemy pomażyć

Offline

 

#5 2009-05-07 17:25:36

Adalbert

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 58
Punktów :   

Re: RB

Może jakiś na Katrze? O ile wiem, to tam są bez obstawy. Co prawda mocne, ale każdy może iśc i je pykać

Offline

 

#6 2009-05-07 17:52:30

rockiii

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 28
Punktów :   

Re: RB

Sprawdziłem na ketrze bez obstawy jest tylko Ketra's Chief Brakki. Ale można spróbowac. W koncu na ketrze przeważnie spokój jest

Offline

 

#7 2009-05-07 18:32:13

Linea

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 11
Punktów :   

Re: RB

Jakiś czas temu był zamysł bicia ant queen kilka osób zrobiło posty i sprawa umarła
Co do innych rb to należy wybrać takie które dropia jakieś enchanty/keye itp (bo itemy to watpie)do broni zbroi  rb min lvl 70+

Offline

 

#8 2009-05-07 20:42:55

Asko

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 26
Punktów :   

Re: RB

Co do mrowy to zaczeliscie uciekac z GL i tak historia sie skonczyla. DeathKiss tez na niego poszli ale nie wiedza ze respi sie na pustyni a nie w jaskini. Pomysl Rockieg jest bardzo dobry niech ktos znajdzie jakiegos i zobaczymy jak pojdzie najlepiej odrazu z obstawa jak dobrze ogarniemy to moze sami baraka ubijemy.

Offline

 

#9 2009-05-07 21:38:31

rockiii

Moderator

Zarejestrowany: 2009-04-30
Posty: 28
Punktów :   

Re: RB

Na ketrze tez sa rb z obstawa. Wiec moze najpierw ubic rb bez obstawy a potem hekatona ktory ma obstawe. Wiec moze jutro o 20. Jesli pasuje to rozgloscie to w klanie bo mnie dzisiaj juz nie bedzie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifa07online.pun.pl www.magiczna-arena.pun.pl www.notabene.pun.pl www.andrzeje.pun.pl www.ekipapowalentynkowa.pun.pl